Park Çiftlik Konutları

Sitemizin önceki unvanı Yenimahalle TOKİ A.O.Ç. Konutları olup İstanbul Yolu Üze...

  • Park Çiftlik Konutları

  • Eğitim ve Sağlık

  • Ankara Manzarası

  • Sosyal Donatılı

  • Huzurun Adresi(Bu bölümde bahsi geçen konular tamamen bilgilendirme, yardımcı olma ve tavsiye amaçlıdır. İsteyenler bunların dışında başka firmalardan da sözkonusu mal ve hizmetleri satın alabilir.)T.C. KARAYOLLARI

SOSYAL TESİSLER KAFETERYASI

Site sakinlerimiz karayolları kafeteryasından yararlanabilir.

Lokanta bilgi ve rezervasyon için; 387 25 65/1148  

  

 

PDFYazdırE-posta

Sitemizin önceki unvanı Yenimahalle TOKİ A.O.Ç. Konutları olup İstanbul Yolu Üzerinde Çiftlik Kavşağına varmadan sağ tarafta, her tarafa yakın, merkezi bir konumda bulunmaktadır.

7 adet 4+1 daireleri bulunan CK ile 11 Adet 3+1 daireleri bulunan BK Blok olmak üzere toplam 18 Blok 960 daireden oluşmaktadır. Dairelerden bazıları çeşitli bakanlıklara ait lojmanlardır.

Okulu, sağlık ocağı, kreşi ve camisi bulunan sosyal donatılı toplu yapı özelliği taşımaktadır. Yan tarafına yapılacak ticaret alanının halen inşaatı devam etmektedir.

İstanbul Yolu ile Sitemizin arasında kalan pasif yeşil alanda Büyükşehir Belediyesi, içerisinde koşuyolu, bisiklet yolu, spor sahaları, çocuk oyun alanları bulunan park yapmış, peyzaj çalışmalarında bulunmuştur.

Sitemizin çevresi ve blokları, ileri teknoloji güvenlik kamera sistemiyle donatılmıştır.

Asansörler,ısınma sistemleri,ortak alan aydınlatmaları ve hidrofor sistemi 4 büyük dizel jeneratör tarafından beslenmektedir.

Yeşil alanlar otomatik sistem ile sulanmaktadır. Site sakinlerimizin araçları OGS sistemine kayıtlı olup, stikır ile otomatik giriş yapmaktadırlar. Sitemize giren tüm araçlar kayıt altına alınmaktadır. İstanbul yolu yaya girişinde ise göster-geç anahtarlıklar kullanılmaktadır.

 

DUYURULAR

Aidat,yakıt ve demirbaş hesap numarası Site yönetimine aidat,yakıt ve demirbaş hesap ve tüm borçalarınızı aşağıdaki iban no ile blok daire ve isimlerini belirterek aşağıda verilen Park çiftlik yönetim hesabına  Yenimahalle Ankara Akbank şubesine yatırabilirler.   iban no: Tr71 0004 6000 1588 8000 1278 01

YAKIT AVANSI MAHSUPLAŞMASI 2013 - 2014 kış döneminde yakıt avansı olarak toplanan 250 Tl'lik yakıt avansları 15.06.2014 tarihi itibarıyla mahsuplaşması yapılacaktır.

01 Temmuz 2013 tarihi itibariyle Aidatlarımız; BK Bloklar(3+1 Daireler) 98 TL CK Bloklar(3+1 Daireler) 105 TL CK Bloklar(4+1 Daireler) 111 TL

Lütfen Geçmiş Borçlarınızı Ödeyiniz! Temmuz 2013 tarihinden itibaren yeni bütçe dönemine girdiğinden lütfen tüm aidat ve yakıt borçlarınızı ödeyiniz. Yeni bütçemizin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için bu gereklidir. 

Akbank'ta hesabı olmayan sakinlerimiz; Hesabı olmayan site sakinlerimiz herhangi bir Akbank şubesinden Sitemizin adını (Park Çiftlik) Blok ve Daire numaralarından oluşan abone numaralarını söyleyerek yatırabilirler. Örnek : AID-BK-0721  AVN-BK-0721  YKT-BK-0721 Örnek : AID-CK-0161  AVN-CK-0161  YKT-CK-0161

İlgili mevzuat gereği,  daire sıcaklıklarında asgari (+)15 derecenin sağlanması için bütün kalorifer peteklerindeki vanaların (2) konumundan aşağı ayarlanmaması, banyoda bulunan peteğin ise özellikli olması nedeniyle tüm binanın su sirkülasyonunun hapsedilmemesi için sürekli açık tutulması gerekmektedir. (27/12/2011)

Satılık-Kiralık Konutlarınız Sitemiz sakinlerinin satılık veya kiralık konutları, internet sitemizde ücretsiz olarak yayınlanacaktır. İsteyenler istek şikayet öneri formunu doldurup bilgi@parkciftlik.com internet adresimize gönderebilirler.Atık Kağıtlar Lütfen, atık kağıt, şişe ve pillerinizi ayrı poşetlerde biriktiriniz. Bunları atık kağıt konteynırı ve geri dönüşüm kutularına atması konusunda apartman görevlinizi uyarınız!

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color